Znajdź artykuł

Kategorie

Popularne artykuły

Certyfikat LEED w Polsce

Na rynku pracy, z roku na rok, pojawią się co raz to kolejne zawody. Jednym z nich jest konsultant LEED. System LEED pozostał stworzony w 1998 roku w Stanach Zjednoczonych. Na polskim rynku dopiero zaczyna się pojawiać. W kilku słowach definiując, jest to układ oceny domów, zarówno mieszkalnych jak i handlowych. Obejmuje on kilka kryteriów.

Jeżeli planujemy ubiegać się o papier, wypada zacząć postępować już na etapie projektowania. I w tym miejscu konieczna jest pomoc wspomnianego wyżej konsultanta. Pomoże on nabyć jak najwyższą liczba punktów, niezbędnych do umożliwienia certyfikacji. Konsultant uczuli, które zapotrzebowania są potrzebne i bez, których nie możemy się obejść.

Do spełnienia jest 8 punktów: - zrównoważona lokalizacja, - kuszące zastosowanie zasobów wodnych, - atmosfera plus energia, - pokłady i materiały, - otoczenie wewnętrzne, - innowacyjność projektu, - priorytety regionalne. Jeśli takiego typu pojęcia są ci bliskie oraz dobrze znane, rozpatrz się nad ukończeniem kursu konsultanta. Zajęcie to w Polsce jest bardzo mało fascynujący. Gwarantuj ci to łatwiejszy start. Nie będziesz musiał brać udziału w walce szczurów a ponadto udowadniać, iż jesteś lepszy aniżeli starzy wyjadacze.

Zadbaj o wspaniała wiedzę i ruszaj w drogę poszukiwać odbiorców. Pamiętaj, iż pojedyncza jednostka zadowolona z twoich ofert, poleci cię kolejnym. Ale równie pospiesznie rozchodzą się złe opinie. Zatem w żadnym przypadku nie możesz pozwolić sobie na błąd. Kiedy pilnie podejdziesz do wykonywanych obowiązków, zdołasz stać się liderem w tym zawodzie. Inni rozpoczną przychodzić do ciebie nie tylko po porady zespolone z certyfikacją, ale również po szkolenia. Być może z czasem przekwalifikujesz się także na trenera zawodu.Powiązane słowa: