Znajdź artykuł

Kategorie

Popularne artykuły

Moje wspomnienia z dzieciństwa

Będąc na tarasie, okrywasz się ciepłym, wełnianym kocem w kratkę. Przyjaciółka przysiada się z gorącą czekoladą w Twoim ukochanym kubku z obitym uchem. Chłodny, wczesnowiosenny powiew wiatru gwarantuje wspomnienia wojaży. Wycieczek spędzanych na wsi u dziadków. Przypominasz sobie jak odświeżająco pachnie poranek za miastem oraz domy drewniane, jakie górowały w strefie.

Pamiętasz jak malowniczo prezentował się pejzaż. Pamięcią docierasz do dziecięcych biesiad, śmiechu i beztroski. Tęsknisz za okresem, w jakich najważniejszym problemem była decyzja u jakiej koleżanki zapalimy ognisko. Szukanie drzewa także było formą rozrywki. Nikt nie traktował tego, jako przykrego obowiązku. Wszystkie zajęcia sprawiały satysfakcję. Upieczona parówka była tylko przerywnikiem, jaka dodawała energii do późniejszej rozrywki, a nie uwieńczeniem spotkania Pieczenie ziemniaka w popiele oraz poparzone palce, przywodzą uśmieszek na twarzy. Wspominasz z przyjaciółką wspólne wyjazdy nad pobliskie mazurskie jeziora. Strach oraz napięcie jaki towarzyszył wymykaniu się spod czujnego oka babci, jaka nieustannie się o was zamartwiała.

Dopijasz czekoladę, uśmiechasz się szeroko i wracasz do ciepłego budynku, w jakim oczekuje szczęście. Radość z codzienności jaką serwuje rodzina. Wspomnienia są śliczne i pozostają z nami na zawsze. Dziś dbasz o to, żeby wspomnienia twych latorośli były równie cudowne jak twoje.

Planujesz aby cieszyli się dzieciństwem a także obecną beztroską. rechot, piski i okrzyki uciechy, inspirują tylko pozytywne emocje. Doskonale wiesz, że pędzącego czasu nie da się zatrzymać. Bierzesz dzieciaki w ramiona, ściskasz oraz zanosisz do bezpiecznych, dziecięcych pomieszczeńków.Powiązane słowa: