Znajdź artykuł

Kategorie

Popularne artykuły

Najlepsze rasy psów

Jeżeli pragniesz posiadać psa, masz w mieszkaniu najmłodsze pociechy przedstawiamy parę fantastycznych ras psów najbardziej przyjaznych człowiekowi. Są wśród nich owe, jakież zdołają ochraniać, zabawiać się z dziećmi. Jesteśmy w stanie je błyskawicznie szkolić w zależności od swoich zapotrzebowań.

Beagle - rasa stworzona do łowiectwa, czyli wypada pamiętać, że jest to pies aktywny, skory do włóczęgostwa. Jeśli jesteś jednostką aktywną i posiadasz pełen dzieciaków dom to takiego typu rasa jest wyraźnie dla was. Bardzo sprytne, a więc chętnie i łatwo się uczą. Nie pożąda szczególnej pielęgnacji z racji krótkiej sierści. Owczarek szkocki długowłosy - jeśli nie posiadamy zbędnego doświadczenia z psami to idealna rasa dla żółtodziobów. Z natury łagodny, niemal przenigdy nie wykazuje agresji, zaś wobec obcych jest nieufny. Energiczny, wesoły oraz skory do zabawy plus pracy.

Lubi sporo przestrzenności plus ruchu, ale aklimatyzuje się również w mieszkaniu. Towarzyski, nie lubi długo pozostać w samotności, bez trudu przywiązuje się do lokatorów. Charcik włoski - jest to w dzisiejszych czasach jedna z najmniejszych odmian chartów. Charcik włoski jest bez kwestionowania inteligentnym i nadzwyczaj uczuciowym psem, potrafiącym odpowiednio przywiązać się do swojego opiekuna. Wszelkie psy wywodzące się z tej rasy to łagodne a także aktywne stworzenia żyjące zazwyczaj w pełnej zgodzie z wszystkimi odmiennymi zwierzętami zamieszkującymi z nimi pod jednym dachem. Z tego również aspektu jest to pies nadający się do trzymania w mieszkaniu lub domu.

Owczarek niemiecki - najpopularniejsza rasa psów na świecie. Dobry przyjaciel, wzorowy pies policyjny plus wojskowy, wspaniały stróż i obrońca. Jest niezwykle inteligentny a także równocześnie kochający. Ma mocny charakter z jednoczesną uległością i posłuszeństwem wobec właściciela.Powiązane słowa: