Znajdź artykuł

Kategorie

Popularne artykuły

Nowoczesne podłogi w salonie

Jest coraz to popularniejsza, jednak wciąż niewiele o niej wiemy. O tym, jakie korzyści płyną z wyboru żywicznej posadzki? Posadzki żywiczne do niedawna nazywane były wyłącznie przemysłowymi. Podłoga z żywicy, dziś coraz to częściej zrobiona jest w domach jednorodzinnych, i to nie tylko w garażu czy kotłowni, ale także w salonie. posadzki żywiczne poznań były głównie przeznaczone do wykorzystania w przemyśle, halach wystawowych lub w biurach.

Takie było ich 1-wsze przeznaczenie. Przeto ich fundamentalną cechą jest trwałość, twardość i wytrzymałość mechaniczna. W gospodarstwie domowym, polecane są do garaży, kotłowni, pralni albo warsztatu. Dzięki zastosowaniu wypełnień z kruszyw, folii czy też kompozycji kolorowych lakierów moglibyśmy stworzyć z nich niebywale dekoracyjną podłogę, choćby do salonu. Podłogi z żywicy są nowoczesne plus praktyczne. Raczej wybierane są poprzez miłośników futurystycznych a także industrialnych wnętrz.

Można je pielęgnować dokładnie tak samo jak rozmaite podłogi. Choć nie możemy samodzielnie układać posadzki z żywicy, osiągamy jednak wysoką jakość stworzenia a także gwarancję. Podłogi żywiczne coraz chętniej są adaptowane do mieszkania, projektanci zazwyczaj wybierają podłogi z żywic epoksydowo-poliuretanowych. Posadzki żywiczne już od jakiegoś czasu opuściły magazyny jak również fabryczne hale, a także garaże i pralnie. Po cichu zajęły salony naszych mieszkań.

Początki swej kariery zawdzięczają przede wszystkim trwałości. Takiego typu zaleta połączona z ich niewątpliwymi walorami estetycznymi sprawiła, iż uwiodły projektantów wnętrz plus inwestorów. Podłogi z żywicy są szybkie do wykonania oraz dają mnóstwo możliwości dekoracyjnych w aranżacji wnętrza.Powiązane słowa: