Znajdź artykuł

Kategorie

Popularne artykuły

oświetlenie awaryjne Katowice

Oprawa oświetlenia ewakuacyjnego, stworzona w oparciu o technikę zwieszaną, oświetlenie awaryjne dokładnie sprawdzi się przy niestandardowych wysokościach pomieszczeń, w których będzie stosowana.

Oświetlenie awaryjne oferuje na umieszczenie informacji o nurcie ewakuacji w odpowiednim miejscu, zapewniając tym samym najwyższy pułap bezpieczeństwa. Skorzystanie nauczania LED pozwala pozyskać maksymalne perspektywy oprawy podczas oświetlania drogi ewakuacyjnej. Oprawa oświetlenia ewakuacyjnego. Oznaczanie i dróg i wyjść ewakuacyjnych w pomieszczeniach i korytarzach obiektów użyteczności publicznej, zakładach pracy oraz in. W domach mieszkalnych z myślą energooszczędności wyjść, korytarzy, łazienek, piwnic i rozdzielni elektrycznych. Źródłem zużycia energii w oprawie są jarzeniówki kompaktowe.W edycji jasnej oprawa wyekwipowana okazuje się w świetlówkę 28W,natomiast w wersji ciemnej i mieszanej następują dwie jarzeniówki 11W. Przy niedoboru napięcia globalnej sieci oprawa automatycznie przełącza się w okaz pracy awaryjnej.Oprawa oświetlenia ewakuacyjnego. Oznaczanie i dróg i wyjść ewakuacyjnych w pomieszczeniach i korytarzach obiektów użyteczności publicznej, zakładach pracy i in.

Źródłem oparte na technologii diodowej w ramce jest zwykła świetlówka lub dioda Diodowa czysta w ramce ALU LED. Dostępnych okazuje się piętnaście wersji mocowań oprawy do sufitu lub ściany. Występuje w następujących wielkościach. Posiada funkcję pomieszczenieady.Powiązane słowa: