Znajdź artykuł

Kategorie

Popularne artykuły

Oświetlenie z

W zeszłym roku sądziłam, że mój facet oszalał. Niespodziewanie w całym domu pozakładał oświetlenie diodowe. Tak to określał ale dla kobiety żarówka LED to oświetlenie jak oświetlenie. Nadrzędnym powodem tej operacji była energooszczędność i dużo niższe zużycie prądu.

A ja sobie to wyklarowałam tak, że dzięki temu jakiś malutki zwierzak pożyje dłużej, bo mu lasu nie wykarczują.Z perspektywy czasu muszę przyznać, że mąż miał rację. Co prawda nie śledziłam jak się mają zwierzątka, ale analizowałam rachunki za prąd w minionych okresach. W każdym z nich zużyliśmy prawie 800kWh mniej, niż przy zwykłym oświetleniu. Mamy małe mieszkanie, jest nas dwoje, często przychodzi córka. Oszczędność to prawie 20% całkowitego poboru prądu.

Reklamy mówią, że żarówka led wykazuje dziesięć razy mniejsze zużycie energii, niż światło pochodzące z żarówek tradycyjnych. To niewyobrażalnie dużo.Wymyśliłam, że będę rozpowszechniać energooszczędność wśród koleżanek. W tym celu wyszukałam sklep internetowy sprzedający oświetlenie diodowe, aby się odrobinę douczyć. Okazuje się, że oferta żarówek LED jest dużo szersza, niż kiedyś. No ale tak to już jest. Zwykła żarówka LED nie jest już taka droga, nie trzeba kupować żadnych przejściówek aby zmodernizować oświetlenie w domu.Obecnie podczas każdego spotkania, z ogromną satysfakcją opowiadam koleżankom, jakiego mam zaradnego małżonka.

Zachęcam do zastosowania oświetlenia LED, popierając to własnym doświadczeniem w temacie światła. Rekomenduję im oczywiście sklep internetowy, który znalazłam pod adresem http://www.lumen.sklepna5.pl i który przypadł mi do gustu różnorodnością oferty, przejrzystością i niewysokimi cenami. Na buziach widzę powątpiewanie, ale będę nad tym pracować. W końcu los zwierzaków nie jest mi obojętny, a gdy przy tym można jeszcze zarobić, to ja się na to piszę.Powiązane słowa: