Znajdź artykuł

Kategorie

Popularne artykuły

Przepis na dobrą kawiarnię

Moda na picie kawy na mieście przyszło do nas z Zachodu. Dla jednych kawa to napój bez którego nie potrafią odpowiednio zacząć dnia, a dla odrębnych kawa plus jej zapach zawiera to coś. Czy na małej czarnej możemy zarobić? Co zapewnia miłą atmosferę, poczucie beztroski sprzyjającej do rozmyśleń czy rozmów?

Rzecz jasna szczęśliwy i uśmiechnięty personel. Jest to klucz do sukcesu. Pracownicy, którzy kochają swoją pracę, są uśmiechnięci na co dzień oraz doceniają rozmawiać z klientami przyciągają klientów nowych, a starzy zapewne wrócą. To jednostka, jaka poradzi jak również zaproponuje coś wyjątkowego dla konsumenta. Praca w kawiarni nie jest prosta, musimy ją lubić, a nauka gościnności najczęściej kosztuje na samym początku. Pracownik kawiarni musi być energiczny, porządnie radzić sobie ze stresami a także z trudnymi sytuacjami.

Możesz przyjąć do pracy baristę, taki który przygotuje znakomitą kawę. Najkorzystniejsze kawiarnie muszą posiadać szykowne wnętrze, które jest wygodne oraz nowatorskie. Szafki, fotki, dodatki, ekspres do kawy Saeco to podstawa ciekawej kawiarni. Dbaj o higienę w lokalu, aby stoliki były zawsze czyste tak samo na wierzchu, jak i pod spodem. Należy pamiętać, iż kawiarnia to miejsce zgromadzeń biznesowych i pracy, więc darmowy bezprzewodowy Internet, ciasto, napoje, gazety muszą być tam niezbędne i dostępne dla wszystkich.

Im większy dobór w menu, tym mniej produktów zostanie kupionych, bo klienci nie będą wiedzieli na co się zdecydować. Postaraj się, aby menu kawiarni było małe, jednak odzwierciedlało zlecenie konsumentów – pytaj ich czego oczekują a także co warto jest polepszyć w lokalu – to popłaca, bowiem powrócą do nas następny raz dojrzeć cóż się poprawiło.

Komentarze:

Adam
Niektórzy faworyzują herbatkę, piwo, wina beczkowe a ja kocham kawę. I to każdego typu. Bardzo lubię pić ją w różnorodnych miejscach, a więc najczęściej wybieram się z przyjaciółmi nie na piwo ale na smaczną, pachnącą kawę do kawiarni.Powiązane słowa: