Znajdź artykuł

Kategorie

Popularne artykuły

Salon fryzjerski dla psów

W naszej ojczyźnie jest cała masa różnorakich salonów fryzjerskich – dla płci pięknej, dla chłopaków czy może jedynie dla dzieci. Lecz z usług fryzjerskich jest w stanie czerpać również pies.

Idea na biznes polegający na otwarciu salonu strzyżenia psów ma rację bytu zwłaszcza, że braknie podobnych usług na krajowym rynku, natomiast zamożni konsumenci systematycznie oddadzą swoich czworonożnych pupili w profesjonalne ręce. Z całą pewnością będziemy potrzebowali wykwalifikowanych pracowników lub własnoręcznie powinniśmy zrealizować kurs strzyżenia psów, aby móc prowadzić działalność w sferze fryzjerstwa zwierząt.

To wielki krok, jaki powinniśmy ku strzyżenie zwierząt radom. Kiedy jednakże mielibyśmy zaangażować w salonie fryzjerskim wykwalifikowanego pracownika, wydatki miesięczne byłyby takie same co należność za kurs. Po wykonaniu kursu lub znalezieniu odpowiedniego pracownika do salonu strzyżenia psów, powinniśmy odnaleźć miejsce, w którym przyjmowalibyśmy swoich klientów. Pożądaną lokalizacją dla salonu piękności dla psów będzie okolica wielkich osiedli domów jednorodzinnych, klinik weterynaryjnych czy osiedli mieszkalnych. Po wynajęciu akuratnego lokalu musimy go wyposażyć.

W salonie muszą znaleźć się specjalne wanny do kąpieli psów, z otwieranym wejściem, suszarki, stoły do strzyżenia, stanowiska do suszenia psów, golarki plus akcesoria do cięcia sierści. Prócz tego, w salonie musi odnaleźć się miejsce na wygodną kanapę dla posiadaczy i ich pupili. Lokal należy dopasować do potrzeb psów.

Najświetniej, by posiadał choć niewielki ogródek, ażeby psy mogły w nim załatwiać swe potrzeby fizjologiczne. W środku musi być doprowadzona woda i prąd, by realne było strzyżenie czworonożnych klientów.Powiązane słowa: