Znajdź artykuł

Kategorie

Popularne artykuły

Wykończenie pokoju - dodatki na ścianch

Jednym z najwybitniejszych problemów budowlanych jest wykańczanie pomieszczeń. Przeważnie myslimy nad dużo przed skończeniem budowy jak ma ono wyglądać.

Jak dobrać regał, fotele, kanapa, żyrandol, dodatki itp. Nie tycio problemu sprowadzają na nas dodatki ścienne. Za każdym razem nie chcemy aby one stały puste, bez jakiejkolwiek ozdoby. Tego typu ściany wydają się wręcz smutne.

Jak zatem temu zaradzić i nadać im trochę barwy oraz charakteru?


Ostatnio bardzo popularne stały się naklejki ścienne. Umieją być one tradycyjne lub welurowe. Te drugie są odrobinę droższe, ale z pewnością są o wiele efektywniejsze. Naklejki możemy zakupić w najróżniejszych kolorach oraz wzorach. Zazwyczaj są one wybierane jako element dekoracyjny pokoju dzieci. Możemy dostać naklejki ze wzorami herosów z ulubionych kreskówek, czy też zwykłe ozdoby jak baloniki, lalki, samochody, kwiatki albo też motyle. Mogą być one w tym samym kolorze, np. czarnym, lub wielokolorowe, polecane właśnie dla dzieciaków. Innym ściennym dodatkiem są atrakcyjne od wielu lat obrazy. Mamy tak potężny ich dobór iż każdy z pewnością znajduje coś odpowiedniego dla siebie.

Ostatnim czasem również modne stały się obrazki w 3D.Ciekawym pomysłem jest również umiejscowienie zdjęć na ścianie, na przykład w przystosowanej do tego oprawce. Dodatków na ścianę może być bardzo sporo Warto jest o tym pomyśleć już na początku, gdyż istnieje również możliwość, już podczas budowania, zadbania o walor estetyczny, poprzez np. listwy gzymsowe. Wszystko zależne jest od gustu i preferencji użytkownika. Jedni wolą minimalizm, inni kolorowe elewacje a jeszcze inni delikatne, stonowane bajeryPowiązane słowa: